Karne Öğretmen Görüş Yazısı  Örnekleri 

0
306

Karne Öğretmen Görüş Yazısı  Örnekleri 

Ortaöğretim, ortaokul, ilkokul, ana sınıfı öğretim kademelerine uygun karneye yazılabilecek anlamlı sözler içine okul lise sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. En güzel karne yazılarını sitemizde bulabilirsiniz. Ortaokul karne öğrenci görüş yazısıilkokul karne öğrenci görüş yazısılise karne öğrenci görüş yazısıana sınıfı karne öğrenci görüş  yazılarının en anlamlısını en güzelini sitemizde bulabilirsiniz. Özlü karne görüş yazılarını harunergenc.net.tr sitemizden takip edebilirsiniz.

Derslerinde gösterdiğin başarı, önceki yıllara nazaran oldukça dikkat çekiciydi. Bulunduğun seviyeyi dikkate alıp daha fazlasını yapabilirsin.

Gidilecek tek bir yol varsa başka yol aramanın anlamı yoktur. Sen bu yolculuğa hazırsın ama harekete geçmelisin.

Gün gelir her şey biter. Bitenlerin olduğu bir dünyada sahip olduğun başarıyı, bilgiyi korumalı hep daha fazlasını istemelisin.

Büyük değişimler yaşadın. Sonunda seni sen yapacak giysiyi giydin. Sahip olduğun bu başarı elbisesini hiç çıkarmaman dileğiyle.

Başarılı, gayretli bir öğrencisin. Ancak hedefini tam olarak belirleyemediğini görüyorum. Ne yapacağına karar verirsen daha fazlası olabilirsin.

Hedeflerin seni geliştirecek, yenileyecek özellikte olmalı. Kendine ve başarına uygun bir hedef seçersen motivasyonunun daha da artacağından eminim.

Bazen başarı seninledir; ama sen bunu göremeyebilirsin. Bu başarıyı görebilmek için daha azimli ve sistemli çalışman gerekir.

Hayatta kolay bir şey yoktur, her şey bir çaba sonucu ortaya çıkar. Doğru bir hedef belirlenip çaba harcanarak başarılı olunabilir. Bunu yapabileceğine inanıyorum.

Önemli olan başarılı olmaksa çalışan, sabreden herkes başarılı olabilir. Senin de başarılı olabileceğine inanıyorum. Yeter ki içindeki azim ve istek bitmesin.

Her şeyin değiştiği bir dünyada senin de bazen olumlu bazen de olumsuz yönde değiştiğini gözlemledim. Kısa vadeli mutluluklar gelip geçicidir. Uzun vadeli mutluluklar ise kişinin yaşadığının kanıtıdır.

Kendine ait bir yolun olsun. Kendine ait bir yolda evrensel doğrularla yürümelisin. Gayretini, çalışma isteğini suni mutluluklarla engellememelisin.

Herkese özenen değil, herkesin özendiği bir insan olmak mutluluğun da habercisidir. Bu dünyada bırakabileceğimiz en güzel şey faydalı ve doğru bir hayat yaşamaktır.

Fırsatlar hayatın her aşamasında karşımıza çıkmayabilir. Unutmayalım ki sunulan bir fırsatı kaçırmak bizi mutsuz edebilir. Fırsatlarını kaçırmaman dileğiyle.

Meyvenin dalından düşmesi için olgunlaşması gerekir. Zamanında olgunlaşmayan meyvenin de bir tadı olmaz. Hayattan alacağın huzur ve tadın kaybolmaması için başarı ve doğruluk ışıklarıyla olgunlaşmaya bakmalısın.

Biz hayat sahnesinde bir oyuncuysak bize biçilen rolü en güzel şekilde oynamalıyız. Sergilediğimiz güzel bir oyun izleyenleri mutlu ettiği kadar bizi de mutlu edecektir.

Gecenin ardından gündüzün geldiği gibi gündüzün ardında da tekrar gece gelecektir. Sürekli gündüzü yaşayacağını düşünüp gündüzlerini heder etme. Karanlık gecelerine mumlarını hazırlamak için daha ne kadar bekleyeceksin?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here